Norway

Norwegian counties: Agder, Møre & Romsdal, Nordland, Oslo, Rogaland, Troms & Finnmark, Trøndelag, Vestfold & Telemark, Vestland. Viken


Agder

Møre & Romsdal

Archangelsk
Albert Wilhelm
Am-Mer-Mar
Barge-Mandal
Barsk
Bergen
Berina
Bjarke
Bjarte
Breiva
Cambodia
Dornier DO 24
Eckenheim
Far
Fredensborg
Frisnes
Gudrun
Havbris
Inger Mari
Iona
Karlsruhe
Kjelløy
Lerøysund
M 426
M 1104
Mandal ( HNoMS )
Marine Fahrpram F 281
Marna
Marion
Monty
Munken
Nachsubtanker N15
NK02 Dragoner
Norge
Ofotfjord
Olivia
Osman
Palatia
Rio De Janeiro
Saaøy
Savonmaa
Seattle
Sivas
Stavfjord
Sterling
Theano
Thorodd
Tom B
Trio
U 319
V-1605 Mosel
Wittekind
Øya



Albert Janus
Akerendam
Altair
Arisan
Barcelona
Beaconsfield
Beton
Bjønn
Borghild
Eisstrom
Fidelitas
Gilhausen
Grønsund
Hans Leonhardt
Henry
Iris
Jonarnes
Konsul Carl Fisser
Kongstind
Krasnoselsk
Nordnorge II
Nobel
Olaf Kyrre
Radbod
Rapp
Remito
Rimage
Rokta
Ryfylke
Sif
Skandia
Soløy
Statsraad Riddervoll
Stella
Torp ( KNM )
Tourist
V5703 - Felix Scheder
V6803 - Burgunder
Viking Junior
Ørland
Øygar Senior





Nordland

Oslo

Albion
Anton Schmitt ( Z 22 )
Atlas
Barge-Værøy
Bernd Von Arnim ( Z 11 )
Barøy
Boardale ( RFA )
Børgefjell
Chobry
Dieter Von Roeder ( Z 17 )
Dornier DO 26 Seeadler
Effingham ( HMS )
Eidsvold ( HNoMS )
Erich Giese ( Z 12 )
Erich Köellner ( Z 13 )
Gallic Stream
George Thiele ( Z 2 )
Grom ( ORP )
Gråstein
Gudrun Gisladottir
Haakon Jarl
Hadsel
Hamburg
Hans Ludemann ( Z 18 )
Hermann Kunne ( Z 19 )
Heros
Hunter ( HMS )
Junker JU52
Karlshorst
Karmøy
Malmberget
Martha Hendrik Fisser
Minenraumschiff 25
Mira
Morgana
Neuenfels
Nordnorge
Nordstjernen
Norge ( HNoMS )
Odin
Rabat
Rallaren ( Ex Folla )
Ramø
Ranheim
Rigel
Romanby
Siw Aina
Skjerstad
Stella Orion
Stråssa
Tanto
Thomas Walton
U 64
Uredd ( HNoMS )
Wilhlem Heidkamp ( Z 21 )
Wolfgang Zenker ( Z 9 )



Barge-Kavringen
Dornier DO17
Elieser V
Erling
Gressholmen
Lagfjord
Barge-Oslo
Barge-Oslo Harbor
Barge - Gressholmen
Ormøya 1 ( Unknown )
Ormøya 2 ( Unknown )
Oslo VI
Oslo X
Petit
Stanelco
Svan





Rogaland
Troms & Finnmark











Trøndelag

Vestfold & Telemark

Afradi ( HMS )
Arado AR 196
Aston Villa ( HMT )
Barge-Trondheim
Barge-Trondheim II
Bison
Bittern ( HMS )
Bjørnulf
Blaafjeld
Bærum
Crete Joist
Einar
Frøya ( HNoMS )
Gaul ( HMT )
Hamo
Heinkel HE115
Herkules
Irma
Jarl
Junker JU 52/3M
Kletten
Lockheed Hudson
Lita
M 101
M 468
Marathon
Margrete Johanne
Moi
Monsun
Nerva
Oakhill
Ogna ( KNM )
Orkla
Perlen
Pollux
Rauenthaler
Seeadler
Sekstant
Short Sunderland
"Sloggen"
U 622
Uranus
V - 5706 Ostmark

Astri
Barge-Frierfjord
Barge-Trosbyfjord
Bjørgvin
Brator
Brummer
Capella
Cement 2
Coaster
Emmy
Flora
Focke Wullf 56
Follesøy
Fossum 11
Fyresdølen
Gulli
Hekla
Holmengraa
Hydro
Joma
Jonia
Kong Helge
Krøderen
Lahella II
Lærdølen
Løveid
M 1101 - Foch&Hubert
Moonsund
Motor Wiking 168
Neptun
Neptun ( ex Henry )
Nicanor
Presidænt Christie
Rensholm
Rongevær
Rutland
Sagvåg II
Sam
Scotland
Scott
Sheaf Don
Signa
Sigrun
Skjerkøya
Silvestre
Skien
Speideren
Spero
Stedingen
Sterlet ( HMS )
Strandsund
Sætrevåg
Thor
Tinn
Tommy
Toran
Trysfjord
U 735
U 1273
Union IV
V 6733 Widder
Vibran II
Vikingen
Wollatian






Vestland
Viken
Afrika
Anhalt
Annie Butler
Aquila
August Bolten
Austholm
Austri
Bandak
Barge-Laksevåg
Begonia
Bjergfin
Bristol Beaufighter
Brudanger
Bärenfels
Dora Fritzen
Draugen
Elisabeth Bornhofen
Ferndale
Fjordbuen
Florvåg
Foldin
Frankenwald
Fusa
Glen Tanar
Haakon
Havda
Heim
Helene Jensen
Helga Ferdinand
 
Ilse Fritzen
Inger Tre
Inger Seks
Jupiter
Katja
Kilbulk
Klaus Fritzen
Kystbas
Laforey
Lynx
M 1
Macbeth
Mercantil Marica
Mons
Nautilus ( USS O-2 )
Nr 50 ( The Tram )
Oldenburg
Optima
Optimist
Orm Jarl
Parat
Räumboot 56
Rekstøy
Roma
Roslagen
Rusken
Sanct Svithun
Sao Paulo
Saude
Server
Siggen
Soknatind
Sotra
Spring
Sterk
Svanholm
Sæl ( HNoMS )
Topdal
Tore Hund
Tyrifjord
U 320
U 864
U 1053
Uller ( HNoMS )
V 5531
Vegar
Wartheland
Welheim



Akershus
Aksel Gullsjø
Albatros
Alexander
Alstein
Barge-Fagerstrand
Barge-Hvaler
Barge-Svestad
Beaver
Bergsvik
Biscaya
Blücher
Bonnebukta
Boomerang
Borregaard 3
Brytning
Bømmeløy
Carlos
Cleona
Combi
Condor
Constanse
Denofa 13

Donau
Drammen
Dølen
Edith
Emma
FMF
Fram
Framnes
Geir Finn
Gert Hansen
Gråøya
Gyldenløve I
Hobby
Høvding
Ildjernsflu
Industri II
Junker 52
Juno
Kalvøya
Kambokraft
Karmøy I
Knut Viking
Kong Sigurd
Lossen
Lux
Lyra
Maria Bres
Magne Sigurd
Nordvard
Oksvald
Pallas
Perseus
Schleswig
Selma
Sir John Lawrence
Solodd
Storesand 1
Svein 1
Sørland
Transit